Silja Rämson

Nimi:Silja Rämson
Pikkus:183 cm
Võistlusväline kehakaal:78 kg
Võistluskaal:67 kg
Võistluskategooria:Wellness Fitness

Kuidas jõudsid antud spordialani ?

Kui alustasin spordiklubis rühmatreeningutega sattusin sirvima Muscle&Fitness ajakirja, nähes sealseid fitness-naisi olin ma “müüdud”. Mulle tohutult meeldisid need treenitud kehad ja tekkis soov ka ise selline välja näha. Mida enam ma jõusaalis treenisin, seda enam tekkis soov ennast tõestada ning proovida võistlemist, minu proportsioonidega sobis kõige paremini bikiini fitness.

Miks see spordiala sulle meeldib ja kaua oled sellega tegelenud ?

Minu esimesed võistlused olid 2017 kevadel.

Fitnessis on geenidel loomulikult oma osa, kuid ainult selle peale mängida ei saa. See ala nõuab järjekindlust, pidevat eneseületust ja täielikku pühendumist. Mulle meeldib, et “kodutöö” peab olema korralik ja lõpptulemus on iga võistleja enda teha.

Mis on sinu sportlik eesmärk, kuhu sooviksid jõuda?

Soovin areneda sellise tasemeni, et saaksin esindada Eestit nii Euroopa kui ka Maailmameistrtivõistlustel ning au koju tuua.

Kes on sinu eeskujud ?

Iluideaalidena jääb minu silm kõige tihedamini pidama sellistel võimsa kehaga kaunitaridel nagu Arida Muru, Lauren Findley, Linnea Byström, Christina Strøm Fjære, Sara Kinnvik, Katie Corio, Nataly Lugovskikh, Melissa Carver.

Kes on sinu treener, iseloomusta teda?

Minu treeneriks on Jekaterina Remets-Morozova. Mul on tohutult hea meel, et otsustasin oma treeneri-otsingutel Katja kasuks, ta on alati olemas kui juhendamist vajan ning vajadusel kontrollib olukorda ja tuletab ennast ise meelde. Temaga käib töö ühiste eesmärkide nimel ja ta on väga hooliv, toetav ja julgustav. 

Kõige enam naudin seda, et trennides armu ei anta, kui on raske – paneme juurde ja kui enam ei jõua – teeme paar veel! Aga kui enda jalad enam ei kanna, aitab kummi jalgade ümber ja seob ketsipaelad ka kinni.

Lemmik fraas:

Someone else’s success does not make you any less successful. Someone else’s beauty does not make you any less beautiful. It’s time we replace envy with empowerment.