Kadri Tammoja

Nimi:Kadri Tammoja
Pikkus:173 cm
Võistlusväline kehakaal:62,5 kg
Võistluskaal:59 kg
Võistluskategooria:Bikiini Fitness

 Kuidas jõudsid antud spordialani ?

Olen terve elu liigutanud ja käinud rühmatrennides, peamiselt bodypumpis. Kuid see ei pakkunud enam niivõrd pinget, tahtsin vormi edasi arendada ja suunata enda jõud ning energia kindla eesmärgi poole. Bikiini fitness pakkus huvi. Seda teed aitas mul alustada Siiri Maisa. Olen talle siiralt südamest tänulik selle eest!

 Miks see spordiala sulle meeldib ja kaua oled sellega tegelenud ?

Bikiini fitness nõuab pühendumist ja kirge. Tunnen, et see on loodud minu jaoks. Trennid jõusaalis pakuvad mulle suurt rahulolu, pluss muidugi selle tulemusena peegelpilt mis tõstab kõvasti enesekindlust, et endaga rahul olla

Mis on sinu sportlik eesmärk, kuhu sooviksid jõuda ?

Minu eesmärk on arendada enda vormi ja pakkuda konkurentsi. Tahan võistelda nii kaua kuni tulemus mind rahuldab. Niisama reas seismas ei kavatse käia, annan endast maksimumi. Unistada tuleb suurelt, nii ka mina soovin ikka tippu jõuda.

Kes on sinu eeskujud ?

Kui aus olla, ei ole mul kindlat eeskuju. Imetlen kõiki naisi kes sellega tegelevad ja motiveerivad ka mind sellega.

 Kes on sinu treener, iseloomusta teda ?

Minu treener on Jekaterina Remets. Ma ei suuda sõnades väljendadagi kui uhke, õnnelik ja tänulik olen, et saan just tema käe all treenida. Jekaterina on inimesena ja treenerina lihtsalt parim. Nii motiveeriv, teadlik, armas ja sõbralik inimene. Tahan anda absoluutselt parima, et tema tööd sellega tunnustada ning, et ta saaks uhke oma õpilase üle olla.

Lemmik fraas:

“Tuleb kahetseda seda, mis on tegemata jäänud, mitte seda, mis on tehtud”