Ellen Kilgas

Nimi:Ellen Kilgas
Pikkus:173 cm
Võistlusväline kehakaal:60 kg
Võistluskaal:57 kg
Võistluskategooria:FitModel

Miks see spordiala sulle meeldib ja kaua oled sellega tegelenud ?

Alustasin jõusaalitreeningutega juba varasemalt, kuid õigesti ja asjakohaselt 2013-2014 aastal, kui osalesin esimesel bikiinifitness võistlusel. Meeldib jõusaali treeningute tulemus, keha proportsioon ja toonus, jõud ja vastupidavus.

Mis on sinu sportlik eesmärk, kuhu sooviksid jõuda?

Soovin hoida end pidevas arengus ja tuua esile suurem toonus lihastes ning madal rasvaprotsent. Tahan olla võimeline hoidma pidevalt head vormi ja motivatsiooni. Kunagi võiks osaleda ka rahvusvahelisel võistlusel ning suur unistus on isiklikult suruda Arnold Schwarzeneggeri kätt, kuna ta on olnud mu lapsepõlve suur lemmik 🙂

Kes on sinu eeskujud ?

Minu isa Tõnu Kilgas. Muusikas enamus maailma tippusid Stevie Wonder, Etta James, Chris Stapelton, 2 Cellos, Take 6 jpt. Spordis: Arnold, Cracyanne Barbosa ja minu treener Jekaterina Remets-Morozova.

Kes on sinu treener ?

Jekaterina on keegi, kes sütitab ja motiveerib oma usu, headuse ja energiaga ilmselt kõiki oma õpilasi. Tema treeningud on alati uued, huvitavad ja väljakutset pakkuvat. Just nimelt meeldib see tunne, et ta ei lase sul alla anda ning ei ole kunagi kitsi kiitmisel. Raskel dieediperioodil pakub ta alati abi ning elab kaasa, pühendub, mida väga vähesed treenerid täna teevad. Ta tunnetab hästi, kes endast maksimumi annavad ja nendelt ta seda ka saab nõuda. Naistreeneritest parim valik Eestis kohe kindlasti!

Lemmik fraas:

“>Gluteus Maximus!”
“>Stay hungry, You can always be better!”
“>Creative adult is the child who survived”