Anastasia Jevdokimova

Nimi:Anastasia Jevdokimova
Pikkus:171 cm
Võistlusväline kehakaal:75 kg
Võistluskaal:62 kg
Võistluskategooria:Bodyfitness

Kuidas jõudsid antud spordialani ?

Varasemalt olen 6 aastat ujumisega tegelenud. Antud spordialani olen väga ootamatult jõudnud. Kui mulle tutvustati fitnessi, siis selleks ajaks olin ma juba ujumisega tegelemise lõpetanud. Registreerisin ennast spordiklubisse, hakkasin käima jõusaalis ja rühmatreeningutes. Sellest mulle ei piisanud, soovisin midagi suuremat ja tõsisemat. Minu palved olid kuulda võetud ning kevadel 2016 ma võtsin osa ühest fitness projektist, mille raames valmistusin oma esimeseks võistlushooajaks kategoorias Fitmodel. See kõik hakkas mulle meeldima (ettevalmistus, treeningud, dieet, kui ka hiljem võistlused).

Miks see spordiala sulle meeldib ja kaua oled sellega tegelenud ?

Alustasin veebruar 2016. Mulle meeldib, kuidas mu keha muutub, kuidas ma ehitan oma keha step by step. Mulle meeldib ennast ületada. Tänu sellele spordialale ma tean mida mu keha on võimeline saavutama. Mulle meeldib uhke enda üle olla ja, et mu saavutused motiveerivad ka teisi. Mulle meeldib tugev olla. See spordiala annab mulle tunde, et ma saan kõikega hakkama! Ja loomulikult iga võistlus on nii ilus päev, ilus bikiini, ilus meik, soeng, ilusad ehted. Naised on ikka nii naised.

Mis on sinu sportlik eesmärk, kuhu sooviksid jõuda?

Võtta osa kõikidest suurematest fitnessi võistlustest.

Kes on sinu eeskujud ?

Yulia Ushakova. Kahekordne maailma meister ja Arnold Classic võitja. Ilus ja naiselik bodyfitnessi sportlane.

Kes on sinu treener, iseloomusta teda?

Mul on treener Jekaterina Remets. Olen tänulik, et leidsin sellise treeneri nagu Katja. Kõige pealt ta toetab ja hoolib minust, minu eesmärgid on ka tema eesmärgid ning me töötame koos nende nimel. Temaga mul lõpuks ometi tekkis tunne, et kõik on kontrolli all, tekkis rahu tunne. Ta leiab alati õige sõna, et mind toetada. Leidsin Katjast kõike, mida treenerist ootan. Oleme pidevalt kontaktis, ta kontrollib minu toitumist ja treeningplaani.

Saavutused:

II koht, Eesti Meistrivõistlused 2017

Lemmik fraas:

“Work in silence, let success be your noise”