Toitumiskava

Kõige enim tellitud teenus. ~ 70 % kõigist meie klientidest on just tänu toitumiskava järgimisega saavutanud soovitud kehakaalu.

Olenemata sellest, kas soovid oma kehakaalu langetada rasva arvelt või tõsta lihaste arvelt, ei saa üle ega ümber ilma õige toitumiseta.

Toitumiskava koostamisel võtame arvesse sinu vanuse-, sugu-, füsioloogilised iseärasused, kui ka soovitud eesmärgi. Samuti kui on diagnoositud mõni toidutalumatus.

Vastavalt päeva iseloomule paneme paika toidukordade sageduse – millal ärkad, treenid, heidad magama. Lisaks makrotoitainete – valgud, rasvad, süsivesikud ning mikrotoitainete – vitamiinide ja mineraalainete tasakaalu tagamaks maksimaalse tulemuse, samas nälga tundmata.

Koos toitumiskavaga lisame kaasa soovitused ja nõuanded, miks just nii peab toituma ja mida vajadusel oma toitumises muuta ning kõike seda kahjustamata oma TERVIST !

Toitumiskava koostamine 40 eur

Toitumiskava Eelised

Kehakaal

Ename ei pea sa oma välimust häbenema. Oled palju rõõmsam ja enesekindlam, kui varem.

Garantii

Me ei jäta sind üksi. Oleme sulle abiks kogu loomeprotsessi käigus.

Me lihtsalt ei usu, et keegi seab endale eesmärgiks olla ülekaalus, nõrk ja haige. Kui loobutakse ükshaaval oma unistustest ja eesmärkidest ning lastakse oma kehal hukka minna, siis on see lihtsalt lõpu algus.

Võta meiega ühendust!

Saada meile oma küsimus või soov. Võtame ühendust esimesel võimalusel.