Poseerimine

Poseerimisoskus on väga oluline osa ennast laval väljendada luues oma isikupära mida kohtunikud kõrgelt hindavad. Eriti kehtib see võistluskategooriates kus peale kohustuslike pooside peab esitama ka vabakava. Tihti on näha kus sportlane kaotab tänu kehvale poseerimisoskusele endast kehaliselt halvemini ettevalmistatud võistlejale. See ei puuduta mitte ainult algajaid, vaid üsna sageli kohtab seda ka kogenud sportlase puhul.

Naiste puhul on esmaseks probleemiks üldjuhul halb kõndimisoskus. Meestel aga tihtipeale vabakava muusika valik ning halb rütmitunnetus. Kõiki neid asju saab vältida kui harjutama hakatakse varakult. Tihti arvatakse ekslikult, et see on kõige lihtsam osa võistlustel. Vahel aitab tõesti isegi paarist poseerimistunnist ja iseseisvalt harjutamisest, kuid meie kogemus ning praktika on näidanud, et tihtilugu sellest ei piisa.

Aitame valmistuda võistluskategooriates – bikiini fitness, bodyfitness, wellness fitness, fitness ning meeste kategooriates – kulturism, rannafitness ja fitness.

Poseerimistunni hind 35-40 eur

Sageli arvatakse, et poseerimine on lihtne. Mõnede võistlejate puhul osutub see hoopiski kõige raskemaks tegevuseks ettevalmistusprotsessis.

Poseerimistunni Eelised

Ennetus

Viid eksimused võimalikult minimaalseks.

Garantii

Sa ei kaota kohti tänu poseerimisoskusele.

Me lihtsalt ei usu, et keegi seab endale eesmärgiks olla ülekaalus, nõrk ja haige. Kui loobutakse ükshaaval oma unistustest ja eesmärkidest ning lastakse oma kehal hukka minna, siis on see lihtsalt lõpu algus.

Võta meiega ühendust!

Saada meile oma küsimus või soov. Võtame ühendust esimesel võimalusel.