Personaaltreening

Enamus treenijaid täpselt ei tea, miks nad NII just treenivad. Tee endale teene ning ära raiska tühjalt oma aega. Treeneriga koos on tulemus palju kiirem ja efektiivsem.

Kui sa oled täiesti algaja, on personaaltreeneri abi ainuõige valik. Esmasel kohtumisel hindab treener sinu füüsilist vormi ning vastavalt sellele leiab õiged harjutused. Kuna treener jälgib sind kogu protsessi vältel, leiab ta optimaalsed raskused, soorituse kiiruse ja mis kõige tähtsam – jälgib tehniliselt õigeid sooritusi välitmaks vigastusi.

Üks peamisi põhjusi, miks enamus inimesi personaaltreeneri abi soovivad kasutada, on kehakaalu alandamine ja heasse vormi jõudmine. Kui oled otsustanud oma rasvaprotsenti vähendada ja lihased toonusesse viia, siis treeneri abiga toimub see aega säästes palju efektiivsemalt.

Lisaks, kui sul on mõni krooniline haigus või vajad abi vigastusest paranemiseks, oskab treener soovitada vastavaid harjutusi ning vajadusel koostada ka treeningkava.

Personaaltreening – hind 40 eur

Personaaltreening rohkem kordi – hind kokkuleppel

Personaaltreeningu Eelised

Kehakaal

Langeb rasva ja tõuseb lihaste protsent.

Garantii

Treener ei jäta sind üksi. On sulle toeks kogu protsessi vältel.

Me lihtsalt ei usu, et keegi seab endale eesmärgiks olla ülekaalus, nõrk ja haige. Kui loobutakse ükshaaval oma unistustest ja eesmärkidest ning lastakse oma kehal hukka minna, siis on see lihtsalt lõpu algus.

Võta meiega ühendust!

Saada meile oma küsimus või soov. Võtame ühendust esimesel võimalusel.