Meestele

Kui sa oled algaja või juba mõnda aega treeninud ning soovid tõsiselt võistlusspordiga alustada, siis meiega koos on sul võimalus oma unistused teoks teha. Meil on suur kogemus võistlejatena kui ka teisi sportlasi ettevalmistades.

Olenemata vanusest, rahvusest või hetke füüsilisest vormist aitame sul valmistuda võistluskategooriates – kulturism, rannafitness ja fitness. Kui pole päris kindel millisesse kategooriasse sa kõige paremini sobiksid, siis selles osas saame nõu anda ning vastava ettevalmistus programmi koostada.

Lisaks saame aidata hetkel tegutsevaid võistlejaid kes oma arengus on seisma jäänud.

Iga õpilasega tegeletakse personaalselt mis sisaldab treening ja toitumisprogrammi, ühiseid treeninguid, poseerimist, grimmimist jne., kuni võistluspäevani välja. Õpilase ettevalmistusteenus on tasuline. Lisa informatsiooni saamiseks võta meiega ühendust.

See võib olla sinu võimalus muuta oma edasist elu. Kui jääd ootama paremaid aegu, siis tõenäoliselt ootad seda kogu edasise elu.

Ettevalmistuse Eelised

Kehakaal

Langeb rasva- ja tõuseb lihaste protsent.

Garantii

Treener ei jäta sind üksi. On sulle toeks kogu protsessi vältel.

Me lihtsalt ei usu, et keegi seab endale eesmärgiks olla ülekaalus, nõrk ja haige. Kui loobutakse ükshaaval oma unistustest ja eesmärkidest ning lastakse oma kehal hukka minna, siis on see lihtsalt lõpu algus.

Võta meiega ühendust!

Saada meile oma küsimus või soov. Võtame ühendust esimesel võimalusel.