Loo Oma Edulugu

Enamus alustajaid ei jõua treeneri abita soovitud tulemuseni. Põhjuseks on teadmatus, motivatsiooni kadu  ja poolel teel alla andmine. Tee endale teene ja ära raiska enam oma aega. Treeneriga koos on tulemus palju efektiivsem.

Kui sa oled täiesti algaja või oled siiani  iseseisvalt üritanud lootusetult oma eesmärgini jõuda, on personaaltreeneri abi ainuõige valik. Suur osa meie klientidest on  just selle programmi kasuks otsustanud.

Esmasel kohtumisel hindab treener füüsilist vormi ning vastavalt sellele koostab programmi mis vastab reaalsetele eesmärkidele.  Programmi kestus ligikaudu 2 kuud, mis eeldab  4 korda nädalas treenimist. Kaks korda sellest oleks aeroobne treening kindla progreseeruva kava järgi ja kaks korda nädalas personaaltreeningut koos treeneriga jõusaalis. Samuti koostab treener toitumiskava mida vajadusel muudetakse. Kuna treener jälgib sind kogu protsessi vältel, leiab ta optimaalsed raskused, intensiivsuse ja mis kõige tähtsam – jälgib tehniliselt õigeid sooritusi vältimaks vigastusi.

Kogu protsessi vältel õpite õigesti treenima-, toituma ja oma keha tundma, et teie saavutus püsiks ka tulevikus ning oma EDULUGU oleks teistele eeskujuks.

Programm sisaldab:

  • personaaltreening 15 x
  • kehakoostise mõõtmine  2 x
  • toitumiskava koostamine
  • treeningkava koostamine
  • kehakaalu kontrollimine
  • ümbermõõtude kontrollimine
  • üldine tervise kontroll

Programmi hind 450 eur

Võimalik tasuda mitmes osas

Programmi Eelised

Kehakaal

Langeb rasva- ja tõuseb lihaste protsent.

Garantii

Treener ei jäta sind üksi. On sulle toeks kogu protsessi vältel.

Me lihtsalt ei usu, et keegi seab endale eesmärgiks olla ülekaalus, nõrk ja haige. Kui loobutakse ükshaaval oma unistustest ja eesmärkidest ning lastakse oma kehal hukka minna, siis on see lihtsalt lõpu algus.

Võta meiega ühendust!

Saada meile oma küsimus või soov. Võtame ühendust esimesel võimalusel.