Sinu uue keha ja vaimu loomisprotsess algab just nüüd, kui otsustad pöörata oma elus uue lehekülje. Ükskõik kes sa oled, ükskõik mis sa teed – päris kindlasti oled sa võimeline muutuma. Meie oleme personaaltreenerid kes aitavad su unistused teoks teha. Muidugi juhul, kui sa seda soovid.

meist_marek_katja

Kes me oleme

collage (2)

Jekaterina Remets - Morozova

Minu sporditee algas 7 aastasena, kui mind esmakordselt võistlustantsu treeningutele viidi. See aktiivne ja edukas periood kestis 10 aastat. Pärast võistluspartneri siirdumist Ameerikasse otsisin uut väljundit kus end sportlasena teostada. Juhuste kokku langemisel avastasin maailmas aina enam populaarsust koguva spordiala nagu seda on Bikiini Fitness. Sellest innustatuna otsustasin pöörduda oma ala spetsialistide poole kes mulle esmased juhised treeningu- ja toitumise kohta jagasid.

Pärast paari aastat jõusaalis treenimist osalesin  juba esmakordselt Eesti Meistrivõistlustel. Sellest hetkest alates olen aina enam kõrgemaid sihte seadnud. Praeguseks saavutusteks võib nimetada mitme kordset Eesti Karikavõitu, samuti Balti Matchi võitu ning olnud kahel korral Euroopa Meistrivõistlustel üheksas.

Mõistsin kohe, et kui soov jõuda maailma parimate hulka, siis on vaja tugevalt treenida ja ennast harida. Seega, olen praeguseks läbinud mitmeid kursusi-, seminare- ja koolitusi. Omandanud Kulturismi ja Fitnessi Liidu treeneri kutsetunnistuse ning kohtuniku litsentsi. Töötan igapäevaselt treenerina kus aitan inimesi läbi toitumise ja treeningu saada paremasse vormi. Samuti valmistan peale enda ka teisi sportlasi ette võistlusteks.

Marek Morozov

Alustasin oma jõusaalitreeningutega 1996 aastal. Möödus 6 aastat järjepidevat treenimist, kui aastal 2002 otsustasin esmakordselt osaleda Eesti Meistrivõistlustel Kulturismis. Oma üllatuseks saavutasin kohe esikoha ning sellest positiivsest emotsioonist läks edasine juba loomuliku ja distsiplineeritud rada pidi – kokku 7 kordne Eesti Meister.

Tänaseks olen järjepidevalt treeneriametit pidanud 25 aastat. Selle aja jooksul omandanud rahvusvahelise organisatsiooni IFBB personaaltreeneri litsentsi, kui ka Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu 6 taseme kutsetunnistuse. Samuti oman ka rahvusvahelist kohtuniku litsentsi. Lisaks aitan koolitada jõusaali- ja fitnessitreenereid.

Aastate jooksul olen läbinud palju kursusi- ja koolitusi, mis puudutavad inimese füsioloogiat, anatoomiat, treeningmetoodikat, toitumist, vigastuste diagnoosi- ja ravi. Abiks olnud üldfüüsilise treenerina mitmele pallikoondisele, kui ka individuaalala sportlastele. Osalenud töögrupis eesti juhtivate toitumisteadlaste ning arstidega kus töötasime välja riikliku toitumisprogrammi koolidele-, lasteaedadele ja haiglatele.

Kui te saavutate kontrolli oma keha üle,

kontrollite te ka oma elu.

Meie poolne praktika

25
aastat treenerina
7350
abi saanud inimest
42500
kg langetatud kehakaalu
9700
kg lisandunud lihaseid

Tunnistused

Võta meiega ühendust!

Saada meile oma küsimus või soov. Võtame ühendust esimesel võimalusel.